ظرافت و عشق و هنر همراه شما با تلامیس

تاریخ کهن ایران به قدری جذابیت دارد که ساخته های دست ایران زمینان نه تنها زینت بخش خانه های ایرانی شده ، بلکه در بسیاری از خانه های کشورهای همسایه قابل توجه مردمان آن ها است.

وجود هنرهای دستی مردمان ایران در میان لوازم خانه ی شما میتواند افکارمخاطب را از این مشغله ها و دغدغه های روزمره، دور کرده و او را به اوج آرامش برساند.

گروه تلامیس با درنظر گرفتن نیازهای مخاطب تصمیم دارد که تمامی محصولات صنایع دستی را مستقیما و بدون واسطه و به قیمت تولیدی ،به دست شما مردمان عزیز برساند. ما افتخار داریم که بزرگ ترین تولید کننده ی مستقیم در زمینه ی محصولات ملیله سازی و قلم زنی هستیم، و توانستیم به لطف و یاری خداوند، کمک شایانی به رونق تولید در کشور عزیزمان ایران بکنیم.

کارگاه و فروشگاه صنایع دستی ملیله و قلم اصفهان از سال ۱۳۴۰ فعالیت خود را در زمینه ی تولید و ساخت ظروف صنایع دستی از قبیل آینه و شمعدان، سرویس چای خوری، تابلوهای قلمزنی،ظروف ملیله و…شروع کرده است. در ساله ۱۳۵۰ توانستیم کارگاه های گوناگونی افتتاح کرده وآنها را به بهره برداری برسانیم، از این کارگاه ها میتوان به کارگاه آبکاری مس و نقره و کارگته های تولیدی ظروف ملیله اشاره کرد.

مفتخریم که در حال حاظر بزرگ ترین تولید کننده در زمینه ی محصولات ملیله و قلم زنی هستیم. در تمام این مدت سعی کرده ایم که کیفیت محصولاتمان روز به روز افزایش یابد و تنوع محصولاتمان را افزایش بدهیم و بتوانیم ظروف هنری در شان مردمان ایرانی بسازیم.حال تمام محصولات ما شناسنامه دارو به کیفیت بی نظیری رسیده اند.

پس از افتتاح چند شعبه درشهراصفهان ، تصمیم به فروش محصولات صنایع دستی به صورت اینترنتی و گسترده گرفته ایم ، هدف ما این بوده که هنر شهر اصفهان را به جای جای ایران فرستاده و بتوانیم زینت بخش خانه های شما مردمان عزیز باشیم.

بدین صورت در فروردین سال ۱۳۹۸فروشگاه اینترنتی صنایع دستی ملیله و قلم اصفهان با برند (تلامیس) افتتاح شد. برای اعتماد شما مشتریان گرامی این مجموعه تمامی محصولاتش را با کارت گارانتی و تضمین بهترین قیمت به شما عزیزان تقدیم مینماید.